جعبه لوح تقدیر

تولید و فروش مستقیم انواع جعبه لوح تقدیر – جعبه تقدیرنامه – جعبه تندیس در سایز و رنگهای مختلف.جعبه های تولید شده شامل:۱- جعبه لوح تقدیر مخمل ۲- جعبه لوح تقدیر مخمل جیر ۳- جعبه لوح تقدیر چوبی ۴- جعبه لوح تقدیر طرح چوب ۵- جعبه لوح تقدیر چرمی می باشد. گروه تولیدی هاول آماده همکاری با کلیه سازمانها ، ادارات ، شرکتهای خصوصی ، آموزش و پرورش ، دفاتر تبلیغات ، خدمات حکاکی و برش لیزر و

 

کاربرد لوح تقدیر و تقدیرنامه

لوح تقدیر هدیه تبلیغاتی منحصر به فردی محسوب می شود که میتوان بوسیله آن از فرد ، سازمان یا مجموعه ای خاص تقدیر و تشکر نمود. بزرگداشت یک شخصیت بزرگ یا یک رویداد افتخار آفرین نیازمند یک سند فاخر و ارزشمند برای ثبت در حافظه جامعه و تاریخ است. مدال ها و نشان ها از گذشته تا کنون به عنوان ابزار ثبت افتخار قهرمانان به کار رفته است.

نقش برجسته های تصویری و گزارش های نگارش یافته بر لوح های بزرگ هم رسالت ثبت رویداد های مهم تاریخی را داشته اند.به کارگیری لوح تقدیر، برای قدردانی و بزرگداشت از شخصیت ها متداولتر و مرسوم تر است.

لوح تقدیرها و تقدیرنامه ها به طور معمول در یک آیین بزرگداشت اعطاء می شوند ، بنابراین کارکرد یاد بود آن مراسم را هم دارا هستند .حتی گاهی یک مدرک تحصیلی یا حرفه ای به صورت ساخت لوح تقدیر ارزشمند و زیبا ارائه می شود تا بستر مناسبی برای نمود ارزش و اعتبار آن مدرک فراهم شود.
در موقعیت های مناسب شما میتوانید جهت پیشبرد اهداف شرکت و افزایش راندمان کاری با اهدای لوح تقدیر به افراد تلاشگر و نمونه زیر مجموعه خود،روحیه و انگیزه خدمت در بین سایر افراد را بالا ببرید.

 

سفارش حکاکی بر روی انواع لوح چوبی ، ورق مولتی استایل ، ورق شبه فلز  و

ساخت انواع تندیس چوبی ، تندیس فلزی ، تندیس شیشه ای ،تندیس پلکسی پذیرفته می شود.

 

 

ساخت و فروش مستقیم انواع جعبه لوح تقدیر مخمل جیر و تقدیرنامه گالینگور


لوح تقدیر سنگی (با چاپ برجسته یا ساده)  یا سرامیک با جعبه نفیس

جعبه لوح تقدیر با لوح سنگی

جعبه لوح تقدیر با لوح سنگی

این لوح تقدیرها بسیار زیبا و با دوام هستند .لوح های سنگی یا سرامیک را می توان با توجه به نیاز مشتری در مدل های مختلف ، با جعبه ، با پایه مخمل ، پایه چوبی ، دیواری و ساعت دار تولید کرد.

ابعاد استاندار جعبه ها ۱۹*۲۶  ، صفحه لوح خور آن ۱۷*۲۴ و ابعاد لوح سنگی ۱۵*۲۰ می باشد.

در صورت درخواست مشتری می توان ابعاد جعبه و یا لوح های سنگی یا سرامیکی را به صورت سفارشی تولید کرد.


لوح تقدیر کاغذی با چاپ تذهیب با جلد گالینگور یا سلفون (به صورت برجسته یا ساده به همراه چاپ طلا کوب)

لوح تقدیر کاغذی

لوح تقدیر کاغذی با جلد گالینگور

لوح تقدیرهای کاغذی می تواند  بصورت تکی یا بهمراه جلد یا فولدر گالینگور باشد.جلد های لوح تقدیر یا  تقدیر نامه معمولا بصورت دو لت و سه لت به فروش می رسند. چاپ طلا کوب نیز بر روی این فولدر های تقدیرنامه در رنگهای مختلف از قبیل:طلایی،نقره ای،برنزی و… امکان پذیر می باشد.در صورتی که طرح کلیشه به صورت اختصاصی و طبق سفارش مشتری باشد هزینه ساخت آن به صورت جداگانه محاسبه شده و بر عهده مشتری می باشد.

 


 لوح تقدیر چوبی یا فلزی با جعبه نفیس مخمل جیر یا چوبی اعلا

جعبه لوح تقدیر با لوح فلزی

جعبه لوح تقدیر با لوح فلزی

این مدل با حکاکی توسط دستگاه لیزر بر روی ورق شبه فلز (مولتی استایل ) یا  صفحه چوبی که درون یک جعبه نفیس مخمل ، چوبی یا چرمی قرار می گیرد ساخته می شود.

این مدل با توجه به زیبایی و نفیس بودن لوح و جعبه استفاده شده ،کاربرد فراوانی دارد و معمولا برای بزرگداشت شخصیت ها و مسئولین از آن استفاده می گردد.

 


لوح تقدیر قاب دار (قاب عکسی)

لوح تقدیر قابدار

لوح تقدیر قابدار

این مدل از لوح تقدیرها  را می توان مانند تابلو نقاشی با قاب چوبی به دیوار نصب نمود.مدل پایه دار برای قرار دادن بر روی میز نیز موجود است. این مدل بیشتر برای گواهینامه و مدارک دوره های گذرانده شده استفاده می شود.ابعاد استاندارد این قاب ها سایز کاغذ A4 و A5 می باشد.

انواع مواد استفاده شد در ساخت:

روکش چرم طبیعی ، روکش چرم مصنوعی ، روکش گالینگور ، روکش های پی وی سی ،  پارچه مخمل جیر ، چوب طبیعی رنگ شده ،کاغذ لمینت شده،خاتم دست ساز،روکش طرح خاتم و …

 

 

 

 

 

 

۱۳۹۳/۰۳/۲۳
جعبه لوح تقدیر

جعبه لوح تقدیر

جعبه لوح تقدیر تولید و فروش مستقیم انواع جعبه لوح تقدیر – جعبه تقدیرنامه – جعبه تندیس در سایز و رنگهای مختلف.جعبه های تولید شده شامل:۱- جعبه لوح تقدیر مخمل ۲- جعبه لوح تقدیر مخمل جیر ۳- جعبه لوح تقدیر […]